| BRG a întrebat:

Bun găsit tuturor, a-m şi eu două întrebări sper să mă puteţi ajuta cumva, deci prima întrebare: Are cineva de vînzare dintre cei de pe TPU mă refer, un magnetofon Rostov 105 S1? Şi dacă da la ce preţ? Şi a doua întrebare este: Cine vinde un radio romînesc tuner electronica, doar radio fără deck şi amplificator. Şi vă rog nu mă trimite-ţi pe okazii, că au ăia un preţ de te lasă mască, eu azi a-m fost în consignaţia pe covaci, dar cei de acolo nu au rostovuri, erau ceva maguri teac la zece milioane lei vechi, şi ceva tesla tot aparate vechi la un mil lei vechi, deci ceva scump, iar tesla e o rablă. Mulţimesc tuturor şi sper să găsesc la voi ceva ieftin şi bun.Cristi.

Răspuns Câştigător
| micurutza2005 a răspuns:

Da ce faci cu alea pe vremurile astea? sa nu zici ca le colectionezilaughing

1 răspuns:
| eugem35 a răspuns:

Da tesla tek au fost cele mai bune si daca ai benzi este bine mai cauta sau in targ la militari pe str timisoara unde este dedeman sigur gasesti pe acolo