| anonim_4396 a întrebat:

are cineva de vînzare un magnetofon marca Rostov model 105 S1? Dar dacă ave-ți vă rog să nu vă aruncați la preț, deoarece la prețuri mari găsesc pe okazii, pe mine mă interesa doar dacă vrea cineva să îl dea pentru că ocupă loc mult și să nu fie scump. Vă multumesc tuturor, și aștept răspunsul vostru.

Răspuns Câştigător
| Cruciuliță a răspuns:

Domnu Cristi, cred ca s-ar putea sa gasesti prin targuri de vechituri, la noi cel putin, au loc aceste targuri in zilele de marti si vineri, la iesirea din oras.
Normal, acum nu o sa dai o gramada de bani pe el, ca vorba aia, nu se mai poarta, au iesit din uz, cum au iesit si discurile de vinil si casetele obisnuite si dischetele si altele, atatea, ehe.Sa fie cu noroc!

| ciobanus87 a răspuns (pentru Cruciuliță):

Am eu unu si il dau cu 150 de euro

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru ciobanus87):

Scump domne scump

5 răspunsuri:
| ciobanus87 a răspuns:

Ba ru glumesti

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru ciobanus87):

Nu glumesc, păi vrei 100 euro pe vechitura aia?

| ciobanus87 a răspuns:

Ai vazut-o macar