| Antonies a întrebat:

Bun, in primul rand nu stiu daca am ales categoria buna, iar in al doilea rand :
Erau mai multi oameni de la Vodafone pe strada in orasul meu care imparteau cartele cu numar gratis (+Minute pe ea). de ce credeti ca ar face asta? Am primit ghidul de utilizare, cartela (se afla in cartonasul ala unde se afla toate cartelele, de unde trebuie sa o scoti), imi scrie numarul de telefon pe pe manual, daca vreau sa imi vad pin-ul sau puk-ul trebuie sa razuiesc. deci e totul ok dar sunt foarte curios de ce au facut astalaughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa atraga clienti, tu pe viitor sa iti reincarci cartela, iar ei sa castige de pe urma ta.

1 răspuns:
| lilianaadelina a răspuns:

Este o campanie de promovare
asa este si cu Telekom in scoli generale si licee,,, pentru a atrage clienti noi...