| Robyyyy96 a întrebat:

Sallut! Mi-am facut abonament la vodafone pentru modem si nu stiu cum pot afla ce numar de telefon are cartela deoarece am pierdut cartile si ghidul de utilizare. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| kynezu a răspuns:

Salut.si eu am tot modem fodafone.deci ca sa afli numarul de la cartela,pe langa sigla cu, care te conectezi trebuie sa ai si Vodafone sms, deschide Vodafone sms si trimite un mesaj pe nr tau de mobil; asa o sa afli numarul! succes

1 răspuns:
| Gdeni a răspuns:

#9999# si apeleaza