| Aniela2777 a întrebat:

A citit cineva cartile Academia Vampirilor? Cine imi poate raspunde la cateva intrebari? Funda!
1. Ce vrea sa faca Dimitri? (Vol 5, Limitele Spiritului)
2 De ce vrea Dimitri sa o ucida pe Rose? (Vol 5, Limitele Spiritului)
3 De ce nu mai poate Dimitri sa o salveze pe Rose? (Vol 6, Sacrificiul Final )

Răspuns Câştigător
| denysamarya80 a răspuns:

1. Dimitri vrea sa o ucida pe Rose 2.Pentru ca ea este un inamic puternic si pentru ca ea a refuzat ca el sa o transforme 3.Pentru ca este acuzata de uciderea reginei Tatiana

1 răspuns:
| denysamarya80 a răspuns:

Uite am mai gasit ceva
http://ro.wikipedia.org/wiki/Academia_Vampirilor#Seria_secundar.C4.83
aici gasesti raspunsurile exact cum trebuie daca dai la fiecare volum