| RaSpUnS.pT.vOi a întrebat:

Buna!
A incercat cineva dieta cu otet din mere, usturoi si miere de albine? Cea cu o lingurita/zi, dimineata pe stomacul gol?
Ce efect are? Se slabeste, iti taie pofta de mancare?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| bblock69 a răspuns:

Asa cum a spus "Alllinna" + Mult Sport!

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Eu am incercat otetul de mere cu miere, din comert, o lingura intr-un pahar cu apa, dimineata pe nemancate! Nu am slabit nici un gram. Din contra, am slabit... cureaua!

| geany_8477 a răspuns:

Nu e buna deloc/ nu slabesti nu iti taie pofta de mancare. pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va gauriti stomacurile, usturoiul otetul si chiar mierea sapa mucoasele in absenta altor alimente, incercati sa mancati orice, dar in portii mici, este cheia marilor succese.