| anonima6467 a întrebat:

acum ceva timp am comandat "engleza pentru toti-speak english"...si problema e ca nu stiu unde sa il platesc.imi puteti spune? cine stie.sau a comandat pachetul.mersi anticipat

5 răspunsuri:
| criss:) a răspuns:

Depinde de ce ai ales:la posta.atunci cand vei primi comanda achiti taxa postala si pretul pachetului.
prin curier:vine mai repede, platesti curierul in jur de 24 de lei, deci e mai scump ca la posta.happy

| sensibilosu a răspuns:

La posta cand primesti packetul

| terra2009 a răspuns:

Nu trebuie sa cumperi ceva ca sa inveti engleza, sunt multe gratis
intra pe

www.terralinguas.com

si o sa te convingi.

bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La postas poti sa dai bani cu placere nu postasul tiaduce pachetul dai bani daca vrui nu platesti si iti va da doar dictionarul calculator cu 12 limbi, dar! trebuie sa iei cel puti un pachet cu retete iti va veni mai multe pe rand si iei doar unul daca vrei daca nu vrei saiei numai unul ile pe toate

| steffyutz a răspuns:

Pai pachetul il vei lua de la posta iar in pachet este o chtanta unde scrie adresa lor cand trimiti bani la posta trimite intr-un plic cu tot cu chitanta ( stiu p[t ca si eu am comandat si am ajuns pan' la nr 17 al publicatiei )! bafta