| anonim_4396 a întrebat:

Buna all. As vrea sa stiu de la cineva mai priceput cum se face un site. Stiu ca faca css si chestile alea nu poti dar am vazut multe tutoriale unde explicau cum sa faci si fara. eu tot nu inteleg dupa ce iau un template free bineinteles si il editez cum vreau eu ( mai schimb pe akl in loc de home acasa.) ce fac cu el. acel template e siteul? as vrea sa fac un site de tv online sau de joculete ca miniclipul. dar ceva legal si free. va rog sa-mi explicati ce ins webhosting ce ins domeniu? si ce trebuie sa fac dupa ce am templateul.
2. dupa ce fac siteul as vrea sa adaug google adsense. trebuie sa fie neaparat.ro sau. com sau il accepta si daca este facut free www.nume.x.ro?
mersi mult dua funda

1 răspuns:
| Razvan28 a răspuns:

Haideti pls ajutati-ma!