| anonim_4396 a întrebat:

buna all. care este cea mai hazlie intamplare a voastra? dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| valyNo1 a răspuns:

Am eu una smechera
cand eram mai mic m-am dus la colind cu inca 2
si am batut la 2 usi de odata si n-a raspuns nimeni
si unu dintre iei le scuipa usa la aia ca nau raspuns
apoi raspund de la amandoua usilelaughing
si incepem sa cantam
cand am vazut flegmele alea pe usa nu mai puteam de ras si m-am aruncat pe jos da radeam in ultimu hal
si dupa si ala care le-a dat pe usa sa aruncat pe jos si a mai ramas unu sa cante si ala canta intr-un hal dooamne
cand il mai vedeam si pe ala cum cantalaughing))))

2 răspunsuri:
| CosminCSM00 a răspuns:

Cand era sa cad in cap de la etajul 5, noroc, ca ma prinss fratemiu

| madyddd a răspuns (pentru CosminCSM00):

Nu mie pare asa de hazlie intamplarea ta. dar oricum daca tu esti amuzat e ok. happy