| anonim_4396 a întrebat:

Buna all. vreau si eu niste statusuri de dezamagire din dragoste. ma puteti ajuta? va rog. happyhappyhappyhappyhappyhappy

2 răspunsuri:
| Alina0491 a răspuns:

-Nu stiu ce a fost intre noi; o dragoste,o minciuna, o obisnuinta.dar orice ar fi fost a fost un vis frumos, iar acel vis a ajuns sa ma raneasca.

| Alina0491 a răspuns:

-Oriunde ai fi,orice ai face, cu oricine ai fi acum candva te vei intoarce dar cand va fi prea tarziu, atunci ai sa pretuiesti ce azi ai reusit sa pierzi.

-Ma vei gasi intr-un album de mult uitat, ma vei privi si vei sopti: "a fost odata".
-Sunt lucruri care nu vrem sa se intample dar trebuie sa le acceptam! sunt lucruri pe care nu le stim dar trebuie sa le invatam.si oameni fara d care nu putem trai dar pe care trebuie sa-i lasam sa plece.

-Ce te-ai gandit ca indiferenta ta ma doare? ha`?! dar, nu te-ai gandit. pentru.` mine mai existi oare?

-Sa taci cand vorbesc eu! Nu`mi place sa minti atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui [pa!] Nu uita - asta e replica mea!

-Am un zambet fals. pe care toata lumea`l crede. doar ca sa-i arat prostului ce pierde`!

-minte'ma ca ma iubesti, te voi minti ca imi pasa!

-spune`mi cand te doare. Si o sa te anunt cand o sa inceapa sa`mi pese. Caci cand am fost a ta nu ti-a pasat! Iar acum cu altu` am plecat, imediat de mine ti-ai adus aminte! Ei bine... raman doar acele cuvinte.