| Draghicieladenisa a întrebat:

Am 10 minutele de cand sunt membra a acestui site si as vrea sa-mi spune-ti si mie ce ar trebui sa stiu. De exemplu, tot vad ca sunt vanate "funditele" ce sunt? Am mai vazut ca sa dau voturi etc. Am nevoie de o legenda a site-ul sa zic asa. Multumesc. Sper sa va fiu si eu de ajutor...candva.

Răspuns Câştigător
| KrUeLlA a răspuns:

Funditele se acorda unei persoane care i`a fost de folos alteia raspunzandui la intrebare.De ex : daca tu pui o intrebare si mai multi raspund. tu selectezi doar raspunsul care ti-a fost de ajutor. si ii dai fundita acelui membru.[dreapta jos langa raspuns " Declara raspunsul castigator"]
de asemenea daca si tu raspunzi cuiva, si ii esti de ajutor, primeste fundite.
:*

1 răspuns:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Aici gasesti toate raspunsurile de care ai nevoie.
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Bine ai venit printre noi>:D<

Toate cele bune!:)