| Cat_2088 a întrebat:

Buna am 14 ani si doresc sa-mi iau telefon cu touch screen de preferat Samsung Star.Eu am un telefon dar s-a stricat(nu mai merge camera, nu se mai aude bine) si mami ma sacaie sa strang eu bani, dar asa mi-a facut si cu psp-ul si mi l-am cumparat din propii bani.Pentru telefon nu mai pot strange bani.Cum pot sa o conving pe mami sa faca un abonament la cosmote si il platesc eu lunar? Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| midnight a răspuns:

Daca-as fi in locu tau mi-as lua cartela. am abonament pe Vodafone si vine o factura imensa! si eu nu vorbesc mult, cat despre telefon, e o alegere destul de proasta. a o colega care are star roz.ecranu e oribilu merge decat daca apesi cu unghia, daca incerci cu un bat se zgarie si e vai de el(asa a patit respectiva) plus ca daca ai spart carcasa trebuie sa stai sa umblii pana gasesti alta...+ca nici castile nu sunt exceptionale.eu am un Samsung corbi si iti pot zice ca sunt foarte multumita de el. are ecran retica(ca si i-phone----->nu merge decat daca apesi cu degetu), se misca foarte repede+are 3 carcase(1 cu cerculete, una cu niste dungi si una neagra) deci daca se sparge, nu-i o problema+il gasesti in 4 culori :pe alb, pe roz, pe galben si portocaliu+are niste casti exceptionale! Sunt atat de incantata de ele! si uite si niste imagini:
-astea sunt carcasele de la corby roz: http://images10.okr.ro/......00_700.jpg (le primesti pe toate)
-uite toate variantele de carcase si culori: http://imidoresc.files.wordpress.com/2009/09/samsung_corby_1.jpg
si mai cauta la google images ca gasesti f multe

hope I help you :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te draku