| Catalina_2440 a întrebat:

Buna am 14 ani si vreau sa-mi iau un telefon cu touch screen de preferat samsung star dar mami spune sa strang eu banii si sa mi-l iau dar asa mi-a facut si cu psp si am strans singuura banii pentru el dar pentru telefon nu mai pot strange bani, cum pot sa o conving pe mami sa-mi faca abonament la cosmote si o sa il platesc eu lunar.PLS ajutor.

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Trebuie sa iei note bune, sa fii cuminte, sa o ajuti la treaba, sa participi la multe concursuri ca sa fii laudata la sedinte.Sa iti pui prietenii sa vina acasa la tine des ca sa te cheme pe afara ca sa vada ca te intelegi bine cu ei si mai ales bate-o la cap ca esti aproape singura care n-are telefon performant. sad
Bafta! :* >big grin

2 răspunsuri:
| Catalina_2440 explică:

Dar asta ar dura si eu am note bune la scoala cred ca o sa vb deschis cu ea despre chestia asta.

| TheSadLover a răspuns:

Eu cand vreau ceva eu i bat la cap pe parinti si imi fac treburile si invat la mine merge Bafta!