| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani si nu prea am ce face la ora asta. Daca ai chef sa cunosti un dezaxat mintal esti binevenit/ă. Just kidding, about my mind =)

7 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Daca ai si tu o dependenta incontrolabila de pufuleti si Haribo, suntem prieteni.

| LiquorWitNoJuice a răspuns (pentru Speed99):

Ador haribo, de pufuleti nu mai spun... + kendama si spinner =)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti place sa spui adevarul sub forma de gluma stiind ca nimeni nu te va crede? Nu zic ca e ceva rau asta, eu o fac mereu.

| LiquorWitNoJuice a răspuns (pentru anonim_4396):

Serios vorbind. eu nu glumesc despre problemele mele. Si "dezaxarea" despre care spuneam era mai degraba timiditate si/sau anxietate. Am obiceiul de a fi mult mai relaxat si deschis cand identitatea imi este acoperita... mdap

| anonim_4396 explică (pentru LiquorWitNoJuice):

Mare problema mai e secolul asta cu timiditatea si anxietatea. A da, si depresia. Secolul trecut cred ca erau prea ocupati cu razboaiele ca sa aiba timp de asa ceva.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi ce face prea mult timp liber?

| Kiwibibilă a răspuns:

Wauu sună interesant
Da-mi add pe wapp