| hopeless_3867 a întrebat:

Am adresa de e-mail dar nu stiu sa imi fac si de mess. Ma ajuta cineva?

3 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Foloseşti numele de la adresa de mail ca ID şi parola ţi-e aceeaşi dacă ai adresa de e-mail pe yahoo. Dacă nu o ai pe yahoo fă-ţi o adresă de mail şi vei folosi aceleaşi date şi pentru mess. Succes!

| asko a răspuns:

Daca ti-ai facut adresa de yahoo mail aceasta este si adresa de messenger, logheaza-te cu informatiile de pe mail, name and password

| AlinutzaRouz a răspuns:

Adresa de e-mail e de fapt id-ul de mess. o scrii pe mess ( pana la @, ce e dupa @ nu mai conteaza) si parola e tot aia.winking sper sa te descurci