| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am avut 2 vise in nopți diferite.
Primul: eram o masa mâncăm ceva cu o prietena de pe o alee vine bunica soțului meu care e moarta in realitate si nici nu am cunoscut-o. Si imi zice : ce credeai ca te desparți de el? Nu o sa te desparți.
Al doilea : mergeam pe stradă cu câțiva oameni prieteni dar nu-i cunosc in realitate si am vazut un sicriu din lemn deschis si am intrebat ce e cu el, el era pentru mine dar nu am intrat in el am mers mai departe foarte fericită și am dat de o casa si in casa ne jucam eu si prietenii mei si un om mai în varsta cu barba parca era preot... Si ne jucam si eram foarte bucuroși cu jucării.
Cine se pricepe la vise?

1 răspuns:
| gemeni6226 a răspuns:

In primul rind scuza dar nu erai o masa scumpa mea erai la o masa.Visele inseamna ca mai ai multe de invatat pe partea spirituala in aceasta viata.