| AlinaLorena a întrebat:

Am blackberry curve 8520 si problema e ca nu pot sa primesc muzica/poze nimic prin bluetooth dar sa trimit pot ajutati-ma...Multumesc, ofer funda.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa te intorci in magazinul de unde l-ai cumparat si sa rogi angajatul de acolo sa vada ce are.Sau suni la *444 (gratuit)si vorbesti acolo sau intri pe www.vodafone.ro.

| AlinaLorena explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult. dar eu sunt pe Orangebig grin sa intru pe Orange sau?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlinaLorena):

happybig grin Da, la orange.ro sau intr-un magazin Orange.winking

| Dolha_Fini_2000 a răspuns:

E foarte simplu > Si eu am avut aceeasi problema. Daca vrei sa primesti o poza (sau muzica) intri in media apoi la pictures (sau music) si apesi tasta BlackBerry, apoi selectezi receive using bluetooth happy Apoi poti sa primesti linistita:*