| Cristiana252004 a întrebat:

Buna, am dat și eu doua comenzi pe Shein și prima are 13 zile și cu Weekend și a doua 12 zile, dar îmi arată pe Track ca comanda este in SDA Italy și pe aplicație când dau la detalii nu mi au mai actualizat statusul comenzilor și când bag numărul coletul scrie ca sunt livrate, are cineva vreo idee de ce?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca nu stii tu engleza, ca-i imposibil sa-ti spuna ca sunt livrate, odata ce sunt in Italia si nu au ajuns in tara.

Livratul de la Shein, din China dureaza 2-3 saptamani!