| MarynaGheorghe a întrebat:

am de facut un proiect la romana despre Mihai Eminescu si pana acum am scris inform. despre el si niste poezii, un desen si atat. Totusi cu ce pot sa ma fac remarcata? Ceva mai special care sa impresioneze ...Rasp. Rapid. Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| PeAripiDeVant a răspuns:

Hey.Poti face un colaj cu poze cu el si cu semnatura lui.Iar remarcata poti fi prin infatisarea generala a proiectului si prin informatii cat mai interesante, nestiute de toti.Era o carte cu titlul "Ei l-au cunoscut pe Eminescu". Acolo gasesti foarte, foarte multe chestii pe care nu le gasesti oriunde.Bafta.

1 răspuns:
| EdiiThxoxo a răspuns:

Foloseste-te de povestea de iubire dintre el si Veronica Micle. Profesoarele de romana se dau in general in vant dupa aceasta poveste romantica. Cauta pe google si foloseste tot in scopuri proprii! Bafta!