| Deidara554 a întrebat:

Am descarcat Virtual dj home si nu stiu cum se foloseste.As vrea sa mixez o melodie ceva de genu.sa inceapa cu melodia "Who's That Chick". dupa aceea sa fie o parte din melodia "Watch me"...si sa se termine cu refrenul de la melodia "Freaky like me". Imi spuneti va rog cum se procedeaza? Multumesc!

1 răspuns:
| onlyforme a răspuns:

Salut! inteleg ca esti incepator incearca sa cauti pe youtube sau pe google tutoriale Virtual dj oricum o sa gasesti foarte multe si urmezi instructiunile de acolo...happy