| kitisupercool a întrebat:

Buna,am doua intrebari la care as dori sa-mi raspundeti.Cei care cunoasteti site-ul sweetflirt.ro,nu mai stiti modalitati de a face bani in afara de a cumpara sau de a juca jocuri? Si imi puteti trimite niste anime-uri asemanatoare cu Vampire Knight sau Special A?

Răspuns Câştigător
| MichelleI a răspuns:

buna! alte modalitati in joc ar mai fi doua in fiecare zi cand intri pe contul tau iti da 15 dolari si 10 puncte de actiue si cateodata iti mai dau baiteti cate 10 -15 dolari doar cateodat nu mereu. cat despre animeuri uite cateva nu cred ca sunt chiar asemanatoare dar... sper sa iti placa
fruits basket
Lovely Complex
Vampire Knight Guilty
Kamisama Hajimemashita
Sukitte Ii na eu
Zero no Tsukaima
Itazura na Kiss
Earl and Fairy
Kimi ni Todoke
Kimikiss Pure Rouge

| MichelleI a răspuns (pentru MichelleI):

Baietii

| MichelleI a răspuns (pentru MichelleI):

Scuze pentru greseli

| kitisupercool explică (pentru MichelleI):

Multumec happy

| MichelleI a răspuns (pentru kitisupercool):

Ma bucur ca ti-am fost de ajutor! kiss si mersi pentru fundita

| kitisupercool explică (pentru MichelleI):

Cu placere big grin