| VoiceWithin a întrebat:

Am jucat de curand Mafia 2, si mi-a placut tare mult. Aveti idei despre ale jocuri de genul acesta?
Sunt pasionata de cele cu poveste, captivante.Precizez ca am jucat si assassin's creed ( mai multe serii ),Tomb raider (pe toate),Gta, Far Cry. Multumesc frumos!

1 răspuns:
| FemeiaPisică a răspuns:

Încearcă și: Murdered soul suspect(poveste), Beyond two souls(poveste), Hitman: Sniper Challenge, Firewatch(poveste scurtă dar interesantă).