| AlexandraMiruna15 a întrebat:

Bună!
Un mesaj de sfârșit de an de clasa a 8 a pentru colega de banca (este si cea mai buna prietena)

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Atunci nu-i caz sa-i dai nici un mesaj, odata ce spui ca este si cea mai buna prietena, dimpotriva, tine legatura cu ea, ca asa se leaga prieteniile pe viata.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pa, ne auzim.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

"Ne vedem maine"

| ILikeBlackCats a răspuns:

Daca ai credit, da un telefon, daca n-ai, aia e, iii zici mamei sa-ti pună minute

| Madaxo97 a răspuns:

"Mulțumesc pentru amintirile frumoase, multă bafta la liceu si sper ca vom rămâne prietene bune mereu ca si până acum, te iubesc!"

| Mindfulness a răspuns:

Du-te tare vino lent pentru mine n-ai talent.