| elenutza27 a întrebat:

Am la dispozitie Windows 7, XP, Vista si Ubuntu Linux. Nu stiu pe care sa il instalez. Voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| zm3urika a răspuns:

Deci, daca ai un pc bun, te sfatuiesc sa iti instalezi windows7 pentru ca Vista si Linuxul nu sunt prea une, iar xp'ul nu e raw dar windows7 are mai multe optiuni (are un singur defect, nu este compatibil cu anumite programe, doar cu unele, f putine)

3 răspunsuri:
| DeDii a răspuns:

Windows 7

| elenutza27 explică:

Am ales Windows 7 si merge foarte bine
PC-ul meu:
2 GB RAM
512 MB placa video
Hard Disk 300GB
Procesor Intel® Celeron® Dual Core E3400 2.6 GHz, socket 775 Box

| Karabus a răspuns:

Ubuntu e cam ciudat nu merg multe programe pe el asa ca pune mai bine windows7