| IM5 a întrebat:

Am nevoie de ajutor, funda si vot garantat! Am facut un video cu programul proshow si as vrea sa-l salvez normal ca un video nu cum zice el. stiti cei care ati facut cu acest porgram.asa deci intrebarea e cum il salvez ca pe un video normal.si a doua intrebare chestia aia galbena care apare la video daca il faci cu proshow scrie ceva de genu unei reclame pentru al folosi. cum il dau mai in jos ca nu se vede imaginea unde scrie niste versuri help plzzz

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Videoclipul il salvezi in format MOV sau AVI
Ca sa-ti dispara reclama(watermark-ul acela galben) trebuie sa cumperi programul (100 euro) sau lasa-mi un mesaj daca vrei programul full cu licenta inclusa.
Bafta!