| Ursu_VasSy_1997 a întrebat:

Buna am nevoie de ajutor
vreau sa gasesc un cadou original de Craciun pentru iubita
ma ajuta cineva cu o propunere buna?
mersi anticipat

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeile nu sunt complicate deloc.
Scria undeva: când spunem că vrem o floare, nu dorim un buchet întreg. Ne mulțumim și cu o lalea culeasă de prin vreo grădină. Când dorim mesaje frumoase, nu vrem ca voi să scrieți scrisori lungi, ci doar un mesaj dimineața cu *Să ai o zi minunată, scumpo* și vom fi mulțumite.
Deci în principal, trebuie să îi iei ceva neînsemnat dar totuși semnificativ. Nu te baza pe cineva să-ți spună ce să-i cumperi. Tu îi cunoști gusturile.