| mirela15 a întrebat:

Am nevoie de un grup de cifre format din 4 cifre, care contine numere de la 1 la 6. Am nevoie de toate combinatiile ( fara sa se repete vreo cifra ). Doar una e corecta, imi trebuie pentru ceva foarte important. Deci o sa incerc toate combinatiile de grume de numere ( de cate 4 ). Daca stie cineva vreon site unde as putea sa fac asta, sau sa ma ajute cineva. ( scuzati categoria dar nu stiam unde se incadreaza) Multumesc P.S. FUNDA happy.

1 răspuns:
| ilinc a răspuns:

aceste nr nu sunt toate deoarece sunt chiar forate multe posibilitati dar nu cred ca ai nevoie de asa ceva