| madalicious a întrebat:

Buna!

Am o cartela cosmote, mai veche, si vreau sa-i aflu creditul. Insa nu stiu cum. Nu-mi spuneti sa sun, pentru ca nu-mi zice nimic, raspunde sta 3 sec si se-nchide. straight face Vreau sa primesc mesaje scrise cu creditul pe care il am de la cosmote. Cum fac? La ce numar apelez?

Funda.

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Suni la *134#

1 răspuns:
| sucharina a răspuns:

*123# pentru credit.*123*1#pentru minute.*123*2#pentru sms.*3#.*4#. pentru minte si sms nationale.sau 1234 selectezi 1pt limba romana si apoi iar 1 pentru credit.winking