| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda.happy. Am o cartela mai veche de cosmote pe care nu am folosit-o de mult timp iar acum vreau sa ii aflu numarul...nu am credit pe ea.imi puteti spune va rog la ce numar as putea sa apelez? sau daca se pot trimite mesaje cu "sunama" sau ceva de genul asta?

Răspuns Câştigător
| Mihaa94 a răspuns:

Daca doresti sa afli numarul de telefon la cosmote poti proceda astfel:
Cum aflu numarul de telefon al cartelei mele preplatite Cosmote?
- Apeleaza utilizand respectiva cartela preplatita la numarul gratuit 1234, tasta 1 pentru limba romana, tasta 1 pentru credit, extraoptiuni si alte informatii despre contul tau si tasta 4 pentru a afla numarul tau de telefon; Funda?happy

1 răspuns:
| 00Criss00 a răspuns:

Pentru a afla numarul suni la 1234
tasta 1 pentru limba romana
tasta 1 pentru credit
tasta 4 pentru a afla nr de telefon,
daca nu ai credit nu poti trimite mesaje de nici un fel
poti suna la sos funda?