| DjSannan a întrebat:

Buna,am o intrebare am un video,am filmat pe un vecin de la bloc ca face ceva rau unde l-as putea posta ma refer sa fac o reclamatie, sa arat la toti ce fel de om este?

3 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

La politie. Sau tu vrei sa postezi pe un site? Nu vei rezolva nimic daca il pui pe net doar cativa sustinatori cu vorbele, dusmani( din partea lui) si cam atat. Daca vrei sa schimbi ceva du-te la politie.

| AdrenalinTm a răspuns:

Sau mil poti da mie si daca e destul de grav apare pe la posturile de stiri

| StalkerSoul a răspuns:

La politie.