| TatianaCecilia a întrebat:

Am o intrebare atat pentru fete cat si pentru baieti.Visa intamplat vreodata sa aveti sentimente pentru 2 persoane in acelasi timp? Sa nu stiti ce sa alegeti?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aham, dupa aceea am inteles mai bine zicala "Cine alearga dupa 2 iepuri nu prinde nici unul!".

| TatianaCecilia explică (pentru anonim_4396):

E destul de najpa sa intelegi lucruri oarecum destul de evidente prin situatii de genu..nu eu sunt cea care creste sentimente pentru 2 persoane..sunt una dintre cele 2 pentru care exista ele. vroiam sa stiu care sunt motivele(optional) pentru care sa ajuns acolo.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TatianaCecilia):

Oricum ar fi cealalta optiune nu cred ca e mai "najpa" ca tine! Be aware!

| MaxEnergyzed a răspuns:

Mdaa,eram atat de ..nici nu gasesc cuvantul potrivit... cred ca eronata ca nu stiam ce sa fac
asa ca am lasat de la mine si am aflat ce mi se potriveste mai bine

| Narcyysh a răspuns:

Eu as zice sa mai astepti sa vezi care se comporta mai frumos cu tine..Si dupa vezi tu ce facihappy

| TatianaCecilia explică (pentru Narcyysh):

Ahh..nu,nu e vorba despre mine.Eu sunt una dintre "cele 2 optiuni"laughing