| gabriel2159 a întrebat:

Am o intrebare cu privire la telefonul Alcatel OT-800! Am cautat teme petru acest telefon si nu am gasit! Vreau sa stiu daca acest telefon poate aplica teme precum Nokia sau alt telefon si daca da as dori sa stiu de unde sa le descarc!
Dau fundita la cel mai bun raspuns! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| RoUzzY a răspuns:

Unele telefoane nu au teme eu am un telefon nokia6500 al meu are teme
dar daca vrei imagini pentru telefon nu o sa gasesti decat wallpaper, videoclipuri, muzica sau jocuri pentru telefon
site este:
www.zedge.com
sper ca te-am ajutat
fundita?

2 răspunsuri:
| pisioi a răspuns:

Telefon ca al tau am si eu si nu are teme.nu se gasesc teme pentru el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact ...nu are teme ...am si eu tel din asta.