| Ionelaa28 a întrebat:

Tocmai mi-am cumparat un telefon, Alcatel Hello Kitty 918 si vreau sa imi descarc teme si imagini, insa nu stiu de unde sa le iau si cum. Ajutati-ma, va rog puppy dog eyes

1 răspuns:
| StRuMP a răspuns:

Intra pe Umnet.com iti faci un contwinking si bagi dimensiunea ecranului si ai acolo detoate si gratis apoi le descarci pe calculator si de pe calculator in telefonul tau prin usbwinking daca nu te descurci cautama la yuliics_wazzuP