| AddaXD a întrebat:

Cum pot face wallpaper de samsung corby (adica pentru toate cele 3 ecrane) din pozele pe care le am eu? Adica sa fie create de mine. Va multumesc mult, mult daca imi ziceti. Cel mai explicit raspuns fundita si restul vot. happy

Răspuns Câştigător
| anda_1099 a răspuns:

Cu programu photoscape...la page alegi unde poti sa pui 3 poze si pe urma ai undeva in stanga size. ca sa modifici marimea dai pe capu ala de langa size... sper ca am fost destul de explicita