| Mirunaaaa a întrebat:

Buna! Am o intrebare legata de windows 7.Acum,de curand, am creeat o noua partitie dar nu o vad. M-am folosit de acest tutorial http://www.trucuriwindows.net/......-windows/. Pur si simplu nu vad unde imi este creata partitia.Help mlease :)

Răspuns Câştigător
| Sihastrul a răspuns:

Clic dreapta pe computer\management\disk manager, partitia creata nu are atribuita litera\clic dreapta pe ea\change drive letters and paths\ii atribui o litera disponibila, partitia devine vizibila in computer.