| Streaja a întrebat:

de curand mi-am bagat Windows 7 Ultimate pe 32 biti si am creeat 2 partitii, C ce-a cu windowsul iar D cea cu jocuri etc iar din cand in cand imi apare inca o partitie Q dar nu o pot accesa iar la Disk Management nu-mi apare ce o fi? si cum pot rezolva problema FUNDAA

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Windows xp, 7, 8, isi rezerva cate o partitie nesimnificativa, insa care e bine sa nu o atingi. cred ca asta e partiti care spui. in caz contrar, nu stiu la ce te referi. iti apare in pc? cand conectezi un usb acesta apare ca o unitate hdd. imi pare rau, insa la ceea ce ai scris nu pot sa iti scriu mai mult.

1 răspuns:
| Streaja explică:

Nu imi apare cand conectez usb nu se intampla nimic apare sticul normal este doar in plus si nu are niciun KB memorie