| camarero a întrebat:

BUNA! Am o intrebare ...nu stiu de ce dar parul meu se ingrasa foarte repede (azi il spal, maine se ingroasa)... fetele in general.ce sampon folositi?/?

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Syoss

2 răspunsuri:
| IzabellaVanessa a răspuns:

Pantene aqua light..asta e cel mai bun il folosesc de peste un an big grin dar acum depinde de parul fiecaruia big grin

| TatianaCecilia a răspuns:

Tocmai de asta se ingroasa asa repede.pentru ca il speli in exces..incearca de la oriflame hair x pure balance for oly hair. functioneaza.