| AndreeaSanziana a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti : Cum va place sa se comporte o fata cu voi? :*

Răspuns Câştigător
| aFurisit a răspuns:

happy, O persoana este independenta, nu? big grin, atunci. nu trebuie sa se comporte cum vrea un baiat sau altcineva. ci cum simte ea tongue, Daca eu de exemplu. vreau sa ma :* non stop, accepti? laughing

Eu unu` as vrea o fata care sa aiba propriile idei si sa le sustina in orice ar face si indiferent ce as spune eu, o fata cu care sa pot discuta, sa ma contrazic cu ea big grin asta e o provocaree happy. whistling, ceva de genu`. :-s

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat