| alexa_4370 a întrebat:

Intrebare pentru baieti!

Cum va place sa se macheze o fata la intalnire?

Dar cum sa se comporte?

Funda! kiss

Răspuns Câştigător
| Marcelino a răspuns:

Machiaj? Nu prea cred.Imi place sa fie cat mai naturala. Poate doar rimel.
Sa rada la toate glumele baiatului macar pentru inceput pentru a-i putina incredere in el, sa fie entuziasmata si cu zambetul pe buze si sa nu fie timida cand vine vorba de un sarut sau o imbratisare(de exemplu). Dar mai ales sa-l privesti in ochi de cele mai multe ori cand vorbesti cu el.
Si ar fi frumos sa dezvolte fiecare subiect despre care vorbiti si sa participe la discutie cu propriile idei.

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sa fie un machiaj fad. Prefer o fata sincera, prietenoasa si deschisa, vorbareata.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cat mai putin/discret! ca sa nu ma smacuiesc tot cu chimicale daca ma prea apropii de ea!
Cat mai natural, si fara fite!

| cristi202 a răspuns:

Fara machiaj, ar fi cea mai frumoasa!
Sa se comporte natural, sa fie ea insasi, chiar daca face si gafe, dar doar asa poate fi originala, poate avea personalitate.

| Derye a răspuns:

Natural.
La ambele intrebari.

| George1510 a răspuns:

Mi-ar placea sa fie naturala, pentru ca atunci se vede adevarata frumsete. Machiajele nu infrumuseteaza ci mai degraba uratesc.
Comportamentul as vrea sa fie normal, cu alte cuvinte sa fie ea insasi, fara aere si fite big grin

| louis3 a răspuns:

In legatura cu machiajul, mi se pare o tampenie, dar ca sa nu fiu rautacios, sa fie cat mai putin strident.In legatura cu felul in care se poarta, trebuie sa fie naturala, sa fie comunicativa, si amuzantabig grin

| sandy a răspuns:

Să nu se macheze ca o paraşută şi să se comporte normal

| cornel a răspuns:

Natural nu vrea sa se macheze delochappy

| geo_1909 a răspuns:

Nu char asa strident machiate sa se com frumos si cand ne plimbam sa ma tina de mana sa ma saruta etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar vreau sa citesc raspunsurile astea cand vor aparealaughing