| ale97 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care au cont pe youtube! Daca vreau sa pun un videoclip facut de mine si melodia de fundal e de la Rihanna de exemplu trebuie sa scriu ca melodia nu imi apartine? Si daca da trebuie sa scriu la orice melodie care o pun? Si cum spun ca nu e melodia mea "I don't own this audio song"?

Răspuns Câştigător
| theorizer a răspuns:

Ce scrii acolo e pentru cei care se uita, daca vrei tu sa le spui ca ai luat melodia fara permisie, bine, daca nu, iarasi bine. in rest nu te ajuta cu nimic
In functie de drepturile de autor legate de acea melodie, clipul tau poate sa nu fie vizibil in unele tari sau poate sa nu fie vizibil deloc