| dedemic a întrebat:

Buna am o intrebare pentru tine TPU se poate localiza o adresa de messenger? macar locatia oras sau tara am adresa de mess multumesc

2 răspunsuri:
| kiv1990 a răspuns:

Pai pe yahoo nu poti sa-i vezi profilul? acolo ar trebui sa scrie. sau dai numele in cutare google, pe undeva trebuie sa-si fi lasat locul de trai

| nicusor55 a răspuns:

Se poate localiza dar trebuie un hack anume, si este cam scump ( nu se gaseste gratis ) am avut un link dar nul mai stiu ( sorry ) costa 15 euro. Funda?