| FlorinFloo a întrebat:

Bună, am și eu nevoie de o aplicație mai bună să-mi găsesc telefonul după adresa de e-mail sau imei chiar dacă este oprit telefonul, aseară mi-a fost furat telefonul a fost pornit o perioada caci am gasit pe o aplicatie dar pana sa aflu locatia a oprit telefonul cine la furat iar acum functia de la google,, găsește-mi telefonul" spune ca nu se poate localiza telefonul deoarece este oprit(politia nu vrea sa intervina deoarece sunt niste nesimțiți cei de la noi din oraș) va rog ajutați-mă

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Un telefon oprit nu se poate localiza, nici de Dumnezeu.
Singura ta sansa este sa repeti cautarea pana cineva porneste telefonul.

| Hyperion7 a răspuns:

Nu prea ai cum sa îl mai găsești...
Ce telefon e?

| Negroo a răspuns:

Dupa adresa de mail, nu ai cum sa-l localizezi.
Dupa imei sau daca ai activa "gaseste telefonul" si asta numai cand e pornit.
Dar daca e furat si hotul da o resetare din fabrica, sansele scad.