| <3dark-shadows<3 a întrebat:

Am o mica problema daca se poate spune asa. Sunt putin invidioasa cand prietenele mele merg in parc si eu nu. La mine sunt cateva problemute :
1. e putin departe dar, fac mai mult pana la scoala
2. la mine pe strada sunt multi caini, si oameni "diferiti" daca stiti la ce ma refer, nu vreau sa jignesc pe nimeni spunandu-i (t... n)
3.parintilor le e frica sa ma lase deoarece in zilele de astazi au loc tot felul de "ciudatenii"
Cateva dintre acele fete stau putin mai aproape de parc, si le inteleg, ca sa stai la cativa pasi de parc si sa nu te duci, nu prea cred :/) Dar sunt si alte prietene care stau mai departe de parc, cam ca mine, chiar mai departe si se intalnesc in parc cu restul fetelor. Eu nu am nimic cu ele, chiar le-am spus parerea mea, iar ele mi-au zis sa vorbesc cu parintii mei, eu am vorbit cu ei dar raspunsul mamei nici nu il asteptam curand, deoarece mereu imi spune ca trebuie sa vorbeasca cu tata. Tatal meu nu e de acord. Greu e sa-l conving sa ma lase sa fac anumite lucruri. Nu stiu ce sa mai fac. De iesit afara pot iesi si eu in curte(stau la casahee hee impreuna cu sora mea, dar tot nu e ca si cum as fi cu prietenele mele. Sora mea e mai mica si trebuie sa ma joc cu ea. Asa cu prietenele mele am face poze, ceea ce ele fac, nu le condamn, daca nu au ce facewinking, am vorbi chestiihee hee si multe altele cred. Acum mai am o mica problema, dar nu stiu daca e vina lor, sau a mea, sau nu exista nici o vina. Ele pun pozele pe hi5, si cand le vad, nu stiu am impresia ca mi-ar face in ciuda, poate sunt eu prea invidioasa dar nu am ce face, asa m-a facut mama laughing "Ma rog" cu siguranta odata si odata m-or lasa, dar cine stie cand la 15-18 ani laughing

Răspuns Câştigător
| GeorgianaBurceana a răspuns:

Uff...Crede-ma ca stiu cum te simti!sad Numai ca pe mine ma lasa, bine nu f mult, dar ma lasa dar problema e ca eu nu am cu cine sa ies.Stau la 2 pasi de parc dar nu imi place sa ma duc singura... usad Imi este f greu stau la bloc mai am un frate, bine, ne mai jucam noi, dar cum ai spus si tu, nu e tot aia.sad DAk te ajuta cu ceva te rog sa bagi idul meu:allexacab@yahoo.com, o sa mai vb te astept:*:*:*:*:*

4 răspunsuri:
| <3dark-shadows<3 explică:

Inairina stiu dar sunt si eu copil si as vrea sa-mi traiesc copilaria din plin, pentru ca nu stim ce va avea loc in viitor big grin

| xAkira a răspuns:

Parintii tai incearca doar sa te protezeje.Incearca sa te pui in locul lor. Daca ti s-ar intampla ce va? Gandeste-te.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate trebuie sa te lase putin mai libera.Eu sunt extraordinar de liber vara stau pana la 4 dimineata cu copii mai mari eu am 12 ani ei au intre 2-28 de ani dar ne distram dar in timpul scolii stau pana la 11 ca sa invat si iau note mari.Si vara zic: Pentru ca ai invatat bine tot anul te poti duce si tu cu ei.Si nu le spun unde merg din aceea exista telefon.Merd la mall si oriunde cu masinile lor.Va trebuie sa le iei cadouri ca poate atunci te lasa si sa inveti fffff bine.La mine tot timpul merge.Bafta.

| GeorgianaBurceana a răspuns:

Scuze idul este alllexacb@yahoo.com te ast:*:*:*