| Strong156 a întrebat:

Mie imi place un baiat si am cateva prietene care stiu asta si stau pe strada cu el. Dar mama nu ma lasa sa ma duc pe strada aceea pentru ca e o strada de tigani (el nu este tigan). Si prietenele mele imi spun cam cvand este el pe strada ca sa il pot vedea. Deci acetva sfaturi cum sa o conving sa ma lase pe strada aceea :*

2 răspunsuri:
| Fluffy123 a răspuns:

Buna! Poti sa ii spui mamei tale ca te duci impreuna cu mai multe fete, sau un grup mare de prieteni.Dar, de ce nu va intalniti pe alta strada?
Funda?:*

| BiancaCR a răspuns:

Pai poti sa vorbesti cu mama ta si sa ii explici ca esti destul de mare sa iti porti si singura de grija sau spune-i ca te duci la prietenele tale, eu de multe ori cand ies nu le spun alor mei unde ma duc si cand ma intorc acasa nu imi spun nimic rau pentru ca, canda am avut aceeasi problema dar am vorbit cu ei si au inteles. La inceput veneam acasa la o ora stabilita de ei si aveam mereu telefonul la mine apoi au inceput nici sa nu ma mai intrebe unde merg pentru ca au incredere in mine. happy poate te-am ajutat Funda?