| BrookeSauce a întrebat:

Am o nelamurire. Dupa concerte, aparitii ce fac dansatorii si cantaretii cu costumele care le-au purtat? http://www.youtube.com/watch?v=Wnn2X8ZUxdo cum e aici. Acest videoclip e dintr-un turneu, care acum s-a terminat. Ce s-a intamplat cu costumatiile? Cine plateste toate aceste costumatii? Mereu m-am intrebat asta :))
Multumesc. :D

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Nu sunt ale lor, apartin unor designeri, case de moda, care le imprumuta in scop de reclama. Sunt sigur ca nu le arunca la gunoi dupa concert.

1 răspuns:
| GatitulMiresei a răspuns:

Costumele sunt facute special pentru un spectacol turneu (adica mai multe concerte in diverse locatii). Costumele sunt curatate si purtate de cateva ori, nu o singura data.