| Nameless a întrebat:

Hey! De ce vedetele ( cantaretii, dansatorii etc) nu transpira la subrat ( dar la fata transpira) atunci cand au concerte si depun efort?
Folosesc ceva special sau care e faza?hee hee

3 răspunsuri:
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Da, isi da cu ceva pe korp, cu o solutielaughing

| Derye a răspuns:

Crezi ca sa stai pe scena si sa dai din gura e acelasi lucru cu a ridica 50 de kile?

| Nameless explică:

@Derye!
sunt unii cantareti care canta si danseaza in acelasi timp. nu dau doar din gura straight face. dansand mai mult sau mai putin tot depun efort... normal ar fi sa transpire... am auzit ca folosesc niste arm pads dar nu sunt sigura.