| anonim_4396 a întrebat:

Am o pagina facebook de aproape 10.000 like-uri, si am nevoie de parerea voastra,daca merita sa o continui sau nu! Multumesc! Aceasta este pagina! Nu doresc like, ci numai pareri! :) https://www.facebook.com/......media/set/

3 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

De ce sa nu continui? Pana la urma, ai muncit atata. Iar daca intr-adevar vrei sa renunti, da pagina cuiva, sa continue activitatea.

Multa bafta!

| anss23 a răspuns:

De ce nu ai continua? Mie mi se pare o pagină drăguţă, dacă nu era una reuşită nici nu ar fi strâns atâtea like-uri, nu?big grin

| Adeluta_Maria_1998 a răspuns:

Merita sa continui!winking