| Ilovedinero a întrebat:

Buna, am o problema.Deci azi am avut antrenamente si eu si iubitul meu.Eu sunt in prima zi de mentruatie si mi-a venit ca prin minune un flux abundent.Imi faceam antrenamentul si in pauza m-a tras intr-o margine fara sa observe nimeni si mi-a soptit la ureche ca sunt patată.Nu era cine stie ce insa se vedea putin.Am ajuns acasa, el se comporta de parca nu s-a intamplat nimic, nu am vb despre asta insa, simt intr-un fel o " rusine"fata de ce s-a intamplat.Va rog spuneti-mi cum sa uit ce s-a intamplat

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Rușine? De ce? E ceva normal și probabil și el a înțeles asta.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Va trece de la sine.
Si eu am vazut fete patate, aia e... Se intampla. Nu-ti fie rusine, ca nu ai ales tu sa ai menstruatie. Bine ca a observat doar el.

| J0B0MAT a răspuns:

Nu te mai gândești.Este un lucru normal, fiziologic, iar el ce voiai, să nu îți spună? Și un străin dacă ar fi fost, corect era să îți spună.
Dacă vrei să nu se mai întâmple, nu mai merge la sală în primele zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și cum ai fi vrut să reacționeze, să râdă?! E perfect normal cum a reacționat!, adică ca un bărbat care are grijă de iubita lui! Ca un Gentleman! happy
De fapt, și un străin de ar fi fost, și tot așa în genul ăsta ar (fi trebuit să ) fi reacționat!

E ABSOLUT NORMAL! Astfel de " incidente " sunt foarte obișnuite, normale!
Doar unui puști prostănac i s-ar fi părut ceva amuzant sau ceva ce " trebuie discutat" acasă! Stai, chill! Ai, se pare UN BĂRBAT lângă tine, nu un puști!
happy

NU SA ÎNTÂMPLAT NIMIC!
happy

Data viitoare însă, evită să mergi la sală în primele zile de stop sau, protejeaza-te mai bine și, fii mai atentă.

| Miruna333 a răspuns:

Pai nici nu aveati ce vorbi despre situatie. Ce puteati vorbi? Este perfect normal. Nu ai de ce sa fii rusinata. Vei uita de la sine.

| Xox0 a răspuns:

Mare branza. Esti om.
Nu i s-a intamplat niciodata sa aiba vreo urma de ceva la fermoar?
Nu te mai gandi, ci bucura-te ca ti-a zis.

| sonia1258 a răspuns:

Te linistesti, e ceva normal ce s-a intimplat, e doar iubitul tau nu un strain. Se mai intampla. Ai sa uiti in cateva zile.