| gabitza05 a întrebat:

Buna!
Am o problema in legatura cu calculatorul.Cand vreau sa trimit poze pe mess sau sa pun poze pe facebook nu merge.Pe mess nu merge nici sa vada cineva daca pun poze pe photos iar pe facebook selectez poza dorita si imi arata ca incarca insa asta poate dura la nesfarsit deoarece nu se finalizeaza incarcatul. Din ce cauza se intampla asta si ce as putea sa fac ca sa revina la normal? Multumesc

1 răspuns:
| xCatastrophe a răspuns:

Colega mea avea aceeasi problema singura cale este sa reinstalezi windows`ul. Ai vre`un viru s ceva de asta nu merge.