| BlackNotDead a întrebat:

Am o problema... mai... iesita din comun (cred eu). Deci stiu ca toata lumea se plange ca doarme prea mult, dar eu as dori sa-mi spuneti cum sa fac sa dorm mai mult. Vreau sa dorm mereu, dar nu stiu cum si nu vreau sa iau pastile. Este vorba despre ceea ce visez. lumea viselor e un loc mult mai placut decat realitatea, asa ca incerc mereu sa dorm, uneori chiar ma fortez, dar nu merge sa dormi fortat (cred ca cu totii stim asta).
In afara de lapte cald, care la mine nu merge si pastile, mai aveti alte idei cum as putea sa fac sa adorm fortat, cand vreau eu?

Răspuns Câştigător
| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Fa ca mine. Eu chiar daca ma trezesc si sunt constienta imi continui visul. Intri intr-un fel de transa, ca si cum visezi cu ochii deschisi.

1 răspuns:
| NotMyFault a răspuns:

Bea ceai de valeriana. E somnifer natural, dar ai grija la doza.